Produktas skirtas šeimoms:

 • Kurios pavargo nuo nuolatinio klausimo „ką šiandien valgom?“; 
 • Kam nusibodo kasdieniniai apsipirkinėjimai ir skirtingi šeimos narių patiekalų pageidavimai;
 • Kam patinka gaminti namuose ir nori maitintis sveikai, taupyti laiką bei pinigus.Šio gido pagalba po 4 savaičių:

 • Meniu planavimas turės sistemą;  
 • Tam sugaišite iki 30 minčių per savaitę;
 •  Prekybos centre lankysitės 1-2 kartus per savaitę.

Kas leis:

 • Išvengti spontaniškų apsipirkimų;
 • Išvengti nereikalingų produktų įsigijimo;
 • Sutaupyti laiko; 
 • Sutaupyti pinigų;
 • Neliks galvosūkio "ką šiandien gaminsite?".
 • O jūsų šeima išsiugdys labai naudingą naują įgūdį.

Kodėl aš planuoju šeimos meniu?

Poreikis planuoti šeimos meniu atsirado prieš maždaug 13m, gimus mūsų pirmagimiui. Supratau, kad gyvenimo būdas pasikeitė iš esmės ir jei noriu nepražūti užgriuvusiose atsakomybėse, turiu turėti planą viskam, kam tik įmanoma jį turėti. Maisto planavimas čia buvo ne išimtis. Ar žinai kiek man prireikė laiko, kol atradau tai kas tikrai veikia? 10metų!!! 10m bandžiau vis kažką naujo: naujas programėles, įvairius planuoklius, draugių patarimus, bet vis kažkur pamesdavau šį įprotį ir paversti planavimą įpročiu sekėsi labai sunkiai. Klydau galvodama, kad užtenka parsisiųsti programėlę ar įsigyti planuoklį ir viskas bus suplanuota. Deja… Ir tik laikui bėgant supratau, kad sėkmingam įpročiui reikalinga sistema, kad visas procesas turi būti apjungtas į vieną aiškią schemą, kurioje būtų labai aiškūs žingsniai ką reikia daryti. Ir tam nereikia nei programėlės nei ypatingų planuoklių. Tam reikia tik šeimos pamėgtų patiekalų receptų, trupučio fantazijos ir šeimos įsitraukimo. Teko padirbėti dar tris metus kuriant ir tobulinant sistemą, kaupiant patirtį ir šeimos pamėgtus receptus, kol atradau tai kas tikrai veikia! Žiūrėdama atgal supratau, kad pagrindinė paskata man planuoti šeimos meniu buvo laiko ir energijos taupymas. Tiesiog supratau, kad per daug tam skiriu laiko ir nukreipiu per daug energijos.

Užsisakyk jau dabar!

Ir sudėk savo chaotišką kasdienybę į sistemą.

Planavimo įgūdžiui išsiugdyti reikia ŽINIŲ!

Pildydamas tik meniu planavimo lenteles gero rezultato sieksi ilgai ir nuobodžiai.

Pasinaudok mano sukurta ir VEIKIANČIA sistema maisto planavimui.

Šeimos meniu planavimą paversk įpročiu!

Šeimos savaitės meniu planavimas

Sudėk savo chaotišką kasdienybę į sistemą.

  1. Labas!

  1. Apie viską trumpai!

  2. Be tikslo nė žingsnio!

  3. Susitarkim dėl taisyklių!

  4. Sėkmingo įpročio formavimas: kaip greičiau ir lengviau jį prisijaukinti?

  5. Įsivertinkite kokio savaitės meniu trokštate!

  1. 1 savaitė - Susidraugaukite su iššūkių!

  2. 2 savaitė - Žinau, kad kažką tikrai slepi.

  3. 3 savaitė - Buriam fanų komandą!

  4. 4 savaitė - Suteik savo įpročiui rafinuotumo

  1. Kaip sekėsi?

  2. 10 klaidų, kurių nekartočiau

  1. Tai kas buvo paminėta kurse

Kaip šeimos savaitės meniu planavimą paversti įpročiu?

 • €49,00
 • 13 pamokos
 • 0 valandų vaizdo įrašo turinio

Bonus medžiaga

Kad medžiagos įsisavinimas būtų lengvesnis paruošiau tau papildomos medžiagos iš savo 13m patirties planuojant šeimos meniu

 • Vienos savaitės mano šeimos meniu su aktyviomis nuorodomis į receptus

  Žinau, kad pradžia visada būna chaotiška ir kelianti daug klausimų. Tad kad būtu lengviau ir turėtum planavimo pavyzdį, dovanoju savo šeimos vieną iš sėkmingiausių savaitės meniu.

 • Planavimo atmintinė ateičiai

  Labai tikiu Tavo sėkme, bet žinau, kad bus ir silpnumo akimirkų, kada norėsis viską mesti ir pamiršti. Tokioms akimirkoms sudariau Tau atmintinę ir ja pasidalinsiu NEMOKAMAI.

Kad planavimas būtų tikslingas, o rezultatai pamatuojami

Kartu su kursu gausi ir paruoštus šablonus planavimui ir įsivertinimui.

Kuo šis kursas išskirtinis?

 • Paprasta ir aiški SISTEMA – nereikia nieko siųstis jokių programėlių ar mokytis specialių įgūdžių. Viskas kas ir taip žinoma kurse yra apjungiam į vieningą visumą.

 • Planavimo įgūdis formuojamas ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO. Jei pritrūksi idėjų visada gali užsukti į valgespalve.lt kur dalinuosi savo šeimos meniu atradimais ir geriausiais receptasi. .

 • Kurse dalinuosi savo šeimos PATIRTIMIS, savaitės meniu pavyzdžiu, ritualais ir gudrybėmis.

 • Kursas gimė iš mano 10 metu bandymo planuoti ir 3m aktyvaus kūrimo patirties. Joks "Chart GPT" ar meniu planavimo programėlė nepažįsta Tavo šeimos geriau nei tu pati/s. Tad mano tikslas, suteikti žinias kaip planavimą pritaikyti būtent TAVO šeimos poreikiams.

Suplanuok savo maisto planavimo kelionę jau dabar!

Išsamus maisto planavimo kursas kaip taupyti laiką pinigus ir energiją!

Meniu planavimas taupo PINIGUS

Ar kada bandei paskaičiuoti kiek išleidžiate pinigų maistui?

Tikiu, kad bent kartais pagalvoji, kad tikrai galėtumėte bent kažkiek sutaupyti šioje šeimos biudžeto eilutėje. Mano apklaustos šeimos vidutiniškai kasdien išleidžia 20-30e/sav., plius bent kartą per savaitę apsiperka nekasdieninio naudojimo prekių už 60-70e. Vadinasi per savaitę vidutiniškai šio šeimos išleidžia apie 240e. O jei pasakysiu, kad planuodami maistą su mano sistema ir keisdami įpročius kas savaitę išleisite sakykime perpus mažiau (120e)? Ir kurso kaina su kaupu atsipirks jau pirmąją savaitę! Vadinasi per mėnesį mano apklaustos šeimos sutaupys apie 480e!

Pasiūlymas, kuriam negali atsispirti!

Įsigijus kursą iki 2023 10 30 visa papildoma kurso medžiaga bus siunčiama NEMOKAMAI!

Kursas bus nuolatos papildomas!

Jei nori būti informuotas apie kurso papildymą ir naujus produktus, palik savo el. pašto adresą.

Ačiū

Atsiliepimai

“Įsigijus šį produktą mano gyvenimas palengvėjo šimtą kartų. Paskaičiavau, kad jau per pirmąją planavimo savaitę sutaupiau apie 70 eurų, o laiką kurį skirdavau kasdieniam apsipirkimui dabar skiriu pasivaikščiojimams su dukryte. Patiko įrankio paprastumas ir gausybė patarimų, kuriuose radau atsakymus į seniai kamavusius klausimus. Ačiū!”

Laura

“Nupirkau šį produktą žmonai ir negaliu atsidžiaugti pokyčiais šeimoje. Dabar namuose visada yra ką valgyti, o į žmonos veidą sugrįžo šypsena, nes į planavimo procesą pagaliau įsijungė visa šeima. Mano pačios geriausios rekomendacijos.”

Tadas

“Man tai buvo tiesiog išsigelbėjimas iš rutinos ir galvos skausmo ką gaminti ir ką nuėjus į parduotuvę pirkti. Rekomenduoju.”

Jurgita

DUK

 • Kiek laiko reikia kad susiformuotų įprotis?

  Tai labai individualu. Tikiu, kad sunkiausia yra pradėti. O pradėjus reikia turėti kantrybės tęsti. Jei šeima palaikys, įsijungs ir vertins viskas vyks greičiau. Jei reikės ir jiems įrodyti planavimo naudą užtruksi kiek ilgiau. Linkiu, kad planavimas taptų ne tik įudžiu, bet ir šeimos ritualu.

 • Visai neturiu fantazijos ir sunku įsivaizduoti ką norėsiu po beveik savaitės.

  Siūlau turėti idėjų lapą ir idėjas gaudyti visur: socialiniuose tinkluose, pokalbiuose su draugėmis, vaikų pokalbiuose ir pan. O jei ir tai nepadeda visada gali užsukti į www.valgespalve.lt.

 • Ar būtina laikytis griežtai savaitės plano?

  Pradedantiesiems visada rekomenduoju nesprausti savęs į griežtus rėmus, bet pokyčiai turi būti apgalvoti. Tam ir sukūriau sistemą, kad žingsnis po žingsnio planavimas taptų ritualu. Pradžioje, manau geriausiai keisti savaitės dienų patiekalus vietoms, tuomet bus mažiausia žala planavimo tikslams.

Apie mane

Esu Živile – namuose ruošto skanaus maisto fanė.

Živilė Stumbrienė

valgespalve.lt autorė ir fotografė

Pasaulyje yra milijonai neatrastų ir neišbandytų nuostabaus maisto receptų, tad noriu keliauti, ragauti, atrasti, bandyti atkartoti skonius namuose ir dalintis. Į šią kelionę kviečiu jungtis ir Tave.